Bueheheh kończ waść, wstydu(sobie) oszczędź. Bukmacherzy wystawiając nawet kurs 1,01 na faworyta dają ten jeden promil szansy underdogowi więc nic odkrywczego nie napisałeś. Przyznałbyś się chociaż do złej opinii ale po co?

Twoja racja jest zawsze bardziej twojsza nawet jak nie ma pokrycia w rzeczywistości.
Wielkie brawa dla Krzyśka.