Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63713
Stary 22.06.2013, 10:20
Pele_94 napisał(a):Wyświetl post
Mi się wydaje, że Marcelo trafił się Jackowi jak ślepej kurze ziarno, pewnie też ściągnięty poprzez obejrzenie kasety od jego managera. Błaszczykowski trafił do nas z 4 ligi i zrobił karierę, takich zawodników w niższych ligach jest pewnie wielu. Po paru latach chodzenia na okręgówkę jestem nawet tego pewien, że są tam młode perełki. Jednak warto pamiętać, że Kuba nie trafił do nas ponieważ wyszukali go nasi scauci tylko dlatego, że został nam polecony przez wujka. Dlatego ok, można ściągać dobrych graczy i talenty bez gotówki ale trzeba mieć dobrą siatkę scautów czego my nie mamy.
Z tego co kojarzę Marcelo wtedy już grał w swoim klubie w 1 składzie. Więc nie był to piłkarz anonimowy.
Odpowiedz cytując