Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1580
Stary 22.06.2013, 09:56
kłerwa, piniory uciekły.

fajnie ze Diablo wygrał, nie wierzyłem juz po 10 sekundach walki ze pokona Czakijewa a tu taki psikus.

Czakijew jakos przypominał mi Szpile, tyle ze ciosy jakby mocniejsze. Ciągły atak, silne ciosy i sie zmęczył po 5 rundach , wtedy obudziło sie 4 życie Diablo i kilkanaście minut później już mógł krzyczeć I`m the champion

Szacunek dla Mistrza Świata!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując