Wyświetl pojedynczy post
PeterSett
Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63710
Stary 22.06.2013, 09:42
A ja zawsze będę powtarzał, że


- Czy można ukleić dobry skład zawodnikami bezgotówkowymi? - TAK. ale wymagany jest dobry scauting trzeba znać ludzi dobrze zorientowanych, to Bednarz ściągnał za darmo Marcelo tak? To może Pan Jacek zacznie iść w swoje ślady.

- Czy można ściągnąć taką perełkę jak Marcelo i powtórzyć ten ruch kilka razy? Raczej nie, ale można ściągnąć tak graczy solidnych - czyli nie słabych. Ja na to liczę, że ściągną ludzi przyzwoitych, którym zależy na wynikach.

- Czy Smuda to jest trener, który umie składać ekipę transferowo? Nie. W czasach Widzewa miał najlepszych piłkarzy w kraju, w czasach Lecha miał też jednych z najlepszych jeśli nie najlepszych. W pozostałych ekipach nie miał sukcesu. On nie jest trenerem, który coś daje dodatkowego niestety.

-Czy można ściągnąć Błaszczykowskiego BIS? Można, mi się to marzy. Oby ściągneli do Wisły z niższych lig kilku grajków i choć jeden miał połowę talentu Błaszcza. Zresztą Kubie się chciało biegać w każdym meczu. Walczaków potrzebujemy.
„Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba”...
Odpowiedz cytując