mszumski napisał(a):

Nie jest źle z naszym składem. W sumie mamy szansę na bicie się o 4 miejsce co przy dobrych wiatrach może dać puchary. Oczywiście kluczem do sukcesu będzie koncentrowanie się na ligowych szarakach żeby jakimś cudem nie gubić punktów z nimi. Lech, Legia i pewnie Śląsk będą poza zasięgiem. Ale z resztą można spokojnie wygrać.
Może uda się kogoś wypożyczyć żeby załatać te dziury, które mamy.
Wszystko będzie opierać się na walce. Zależy też czy uda nam się przejść sezon bez kontuzji czołowych zawodników. A takimi napewno będą Sarki i Małecki. Oni będą kluczem do zwycięztw. Jeżeli Brożek by przyszedł za półdarmo to brać. Z ligową szarzyzną powinien sobie jakoś radzić. To już jakoś problem napadu byłby rozwiązany na ten sezon. Warunek, że nie poszłoby na to dużo kasy- konrakt motywacyjny do podniesienia w zależności od wyników drużyny i ok.
W sumie podstawową 11 jakoś się da uklecić. Tak jak mówię powinniśmy zainwestować w dobrą odnowę biologiczną .
Dobre zgranie, fart i pojedziemy na 4 miejsce co nam da puchary.
|
Nie wypisujcie takich głupot... jakie 4 miejsce, z kim? Z Boguskim na szpicy czy z tym gebelsem na środku? Na chwilę obecną mamy kadrę, którą stać na zaciekłą walkę o utrzymanie, może środek tabeli.