Temat
:
Sobol - dziekujemy
Wyświetl pojedynczy post
tedi100
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: Wieliczka
Offline
#
99
22.06.2013, 00:27
i właśnie tacy ludzie zasługują na opaskę kapitańską ... Radek Sobolewski najlepszy z najlepszych !
You'll Never Walk Alone!
tedi100
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tedi100
Odwiedź stronę domową użytkownika tedi100!
Znajdź inne posty napisane przez tedi100