Wyświetl pojedynczy post
Alonso19
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3551
Stary 21.06.2013, 20:51
Nie widzę jakoś z tego loga plakietki na rękaw, ale zobaczymy co wymyślą. Swoją drogą nieźle muszą za przeproszeniem srać kasą skoro ledwo po dwóch sezonach zmieniają identyfikację. Ale nie o tym. Czy Wisła Kraków byłaby odważna zrobić taką prezentację stroi jaką zrobił FC Augsburg?



A teraz możecie mnie wyzywać od zboczeńców itp, itd
Odpowiedz cytując