Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Alonso19
Member
Od: 08.2011
Offline
#
3551
21.06.2013, 20:51
Nie widzę jakoś z tego loga plakietki na rękaw, ale zobaczymy co wymyślą. Swoją drogą nieźle muszą za przeproszeniem srać kasą skoro ledwo po dwóch sezonach zmieniają identyfikację. Ale nie o tym. Czy Wisła Kraków byłaby odważna zrobić taką prezentację stroi jaką zrobił FC Augsburg?
A teraz możecie mnie wyzywać od zboczeńców itp, itd
Alonso19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alonso19
Znajdź inne posty napisane przez Alonso19