LucjuszWielki napisał(a):

mhmm...jak myślisz?
Cupiał powiedział: "Franek, Sobol jest do bani za stary, nic nie wniesie, szkoda pensji dla niego, lepiej sprowadź mi kilku synów od znajomych gebelsów, może wypalą, a Ty sobie długi wdzięczności odrobisz"
czy
Franek: "słuchaj Boguś, Sobol jest za stary, wypalony, brak mu motywacji, ja potrzebuję młody zespół, który chce się pokazać i ma ambicje"
jak myślisz, która wersja bliższa oryginału?
Może 3 wariant: Sobol:" pierd... jak nie dacie 200tys euro za sezon to odchodze..."
Oczywistym jest, że Smuda narobił szumu w głowie Cupiałowi i ten olał Radka lekką ręką...
|
Wszystkie trzy są do bani .Pierwsza no coment,ale prawie taka sama jak druga pod wzgledem treści,a prawie jak trzecia pod wzgledem niedorzecznosci.