Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63700
Stary 21.06.2013, 18:27
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
mhmm...jak myślisz?

Cupiał powiedział: "Franek, Sobol jest do bani za stary, nic nie wniesie, szkoda pensji dla niego, lepiej sprowadź mi kilku synów od znajomych gebelsów, może wypalą, a Ty sobie długi wdzięczności odrobisz"

czy

Franek: "słuchaj Boguś, Sobol jest za stary, wypalony, brak mu motywacji, ja potrzebuję młody zespół, który chce się pokazać i ma ambicje"

jak myślisz, która wersja bliższa oryginału?

Może 3 wariant: Sobol:" pierd... jak nie dacie 200tys euro za sezon to odchodze..."

Oczywistym jest, że Smuda narobił szumu w głowie Cupiałowi i ten olał Radka lekką ręką...
Wszystkie trzy są do bani .Pierwsza no coment,ale prawie taka sama jak druga pod wzgledem treści,a prawie jak trzecia pod wzgledem niedorzecznosci.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując