Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63698
Stary 21.06.2013, 17:59
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Bo Ty wiesz.......
A ja powiem,że Cupiała i Bednarza.
Daj "se pass" z takimi wywodami.
mhmm...jak myślisz?

Cupiał powiedział: "Franek, Sobol jest do bani za stary, nic nie wniesie, szkoda pensji dla niego, lepiej sprowadź mi kilku synów od znajomych gebelsów, może wypalą, a Ty sobie długi wdzięczności odrobisz"

czy

Franek: "słuchaj Boguś, Sobol jest za stary, wypalony, brak mu motywacji, ja potrzebuję młody zespół, który chce się pokazać i ma ambicje"

jak myślisz, która wersja bliższa oryginału?

Może 3 wariant: Sobol:" pierd... jak nie dacie 200tys euro za sezon to odchodze..."

Oczywistym jest, że Smuda narobił szumu w głowie Cupiałowi i ten olał Radka lekką ręką...
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 21.06.2013 o godz. 18:02.

Odpowiedz cytując