Griszka30KR napisał(a):

Bo Ty wiesz.......
A ja powiem,że Cupiała i Bednarza.
Daj "se pass" z takimi wywodami.
|
mhmm...jak myślisz?
Cupiał powiedział: "Franek, Sobol jest do bani za stary, nic nie wniesie, szkoda pensji dla niego, lepiej sprowadź mi kilku synów od znajomych gebelsów, może wypalą, a Ty sobie długi wdzięczności odrobisz"
czy
Franek: "słuchaj Boguś, Sobol jest za stary, wypalony, brak mu motywacji, ja potrzebuję młody zespół, który chce się pokazać i ma ambicje"
jak myślisz, która wersja bliższa oryginału?
Może 3 wariant: Sobol:" pierd... jak nie dacie 200tys euro za sezon to odchodze..."
Oczywistym jest, że Smuda narobił szumu w głowie Cupiałowi i ten olał Radka lekką ręką...