Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1565
Stary 21.06.2013, 14:13
Wczoraj sobie oglądnąłem tego Czakijewa z Mendozą. Mendoza był wyjątkowo słaby, a mimo to Czakijew powalił go dopiero w 9 rundzie. Rusek zaczął bardzo agresywnie (tak też pewnie będzie z Włodarczykiem), ale od 4 czy 5 rundy widać było, że trochę się wypompował tym biciem i już "pływał". Jeśli Włodarczyk będzie się dobrze bronił i za dużo nie przyjmie, to od 6-7 rundy zacznie mocno trafiać Czakijewa tymi swoimi pojedynczymi ciosami. Czakijew, bije strasznie szerokimi cepami i łatwo go skontrować komuś doświadczonemu, a Włodarczyk takim bokserem jest. Jak coś pójdzie nie tak, to Włodarczyk ma zagwarantowany rewanż w Polsce.

Jeśli chodzi o transmisję, to pokazuje walkę stacja Russia 2. Gala zaczyna się o 18 naszego czasu, a walka Włodarczyka pewnie koło 20.
Odpowiedz cytując