Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.06.2013, 11:06
Prawda jest taka ze nie ma kasy ani w Wiśle ani w TF , sama TF ma ogromne problemy z regulowaniem płatności a przeprowadzka do Katowic juz odbija sie im czkawką .

Zobaczymy co z tego wyjdzie ale narazie nie jest wesoło
Odpowiedz cytując