Wyświetl pojedynczy post
Vasil
Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1119
Stary 21.06.2013, 09:56
Zarówno baza jak i umowa z akademią są załatwiane w typowy sposób dla Bossa-nic nie kupujemy (poza piłkarzami), nie budujemy, wszystko wynajmujemy, pożyczamy etc. Więc nie jest to żaden sygnał - ani w jedną ani w drugą stronę.
Odpowiedz cytując