Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1563
Stary 21.06.2013, 09:26
transmisja na ipli niby.
ale ktos wie o ktorej ta walka ma sie zacząć? Piszą na necie ze 19.00 ale 19.00 start gali czy wyjście Diablo na w....... ?
2.10 na bet 365 na ponizej 9,5 rundy
a tydzien temu jeszcze skorzystałem z kursu 1.8 na Czakijewa. Dziś juz 1.28
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując