|
Czytałem gdzieś kiedyś (chyba Wisla Live) wywiad z Szewczykiem, w którym powiedział, że w młodszych grupach wiekowych i z początku w Młodej Ekstraklasie był wystawiany w ataku i lepiej mu szło na tej pozycji niż na skrzydle. Kiedy przyszedł Kulawik to go przesunął na bok. Ciekaw jestem jak poradziłby sobie właśnie jako napastnik...
|