Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20346
Stary 21.06.2013, 08:55
Czytałem gdzieś kiedyś (chyba Wisla Live) wywiad z Szewczykiem, w którym powiedział, że w młodszych grupach wiekowych i z początku w Młodej Ekstraklasie był wystawiany w ataku i lepiej mu szło na tej pozycji niż na skrzydle. Kiedy przyszedł Kulawik to go przesunął na bok. Ciekaw jestem jak poradziłby sobie właśnie jako napastnik...
Odpowiedz cytując