huberix napisał(a):

Doping powinnien coż zoorganizować bo widać w jaką stronę idziemy.
Jakąś akcję, nie protest że nie przychodzimy na mecze bo to dobije klub ale pokazać Cupiałowi że jeśli chce dalej tu być to musimy kogoś dobrego ściągnąć itd.
|
A czy nie wystarczy poprostu cierpliwie poczekac?