Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63687
Stary 21.06.2013, 08:49
huberix napisał(a):Wyświetl post
Doping powinnien coż zoorganizować bo widać w jaką stronę idziemy.
Jakąś akcję, nie protest że nie przychodzimy na mecze bo to dobije klub ale pokazać Cupiałowi że jeśli chce dalej tu być to musimy kogoś dobrego ściągnąć itd.
A czy nie wystarczy poprostu cierpliwie poczekac?
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując