piter116 napisał(a):

dynek.pl napisał(a):

|
Qrwa ale Wy tego Smudy nienawidzicie. A dlaczego mu sie nalezy, ze tak zapytam ?
|
Bo się mu ciężko wysłowić?
Bo po zwolnieniu z Wisły przyjął propozycję z Legii?
Bo odszedł po jego przyjściu Sobolewski?
(Ironia)
Moda jest na naśmiewanie się ze wszystkiego i wszystkich.
Dobrze, że podziękowali Brudowi.