Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63686
Stary 21.06.2013, 08:47
piter116 napisał(a):Wyświetl post
To również :



http://bi.gazeta.pl/im/4f/bf/d7/z14139215Q.jpg



dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Qrwa ale Wy tego Smudy nienawidzicie. A dlaczego mu sie nalezy, ze tak zapytam ?
Bo się mu ciężko wysłowić?
Bo po zwolnieniu z Wisły przyjął propozycję z Legii?
Bo odszedł po jego przyjściu Sobolewski?



(Ironia)

Moda jest na naśmiewanie się ze wszystkiego i wszystkich.

Dobrze, że podziękowali Brudowi.
Odpowiedz cytując