raindog
Poniosło cię. Piszesz tak jakby Wisła nie chciała Meliksona sprzedać za duże pieniądze. Jakby Melikson był więcej wart to byśmy go sprzedali za więcej. Przecież taka darmowa okazja była i nikt inny nie chciał skorzystać

To czemu inne kluby nie przebiły ofert Francuzów? Melikson był dobrze znany przez skautów zagranicznych w Polsce i jakoś wielu chętnych nie było na niego. Tym bardziej z dużą kasą. (Chimeryczny, stary kontuzjogenny Melikson to nie młody 20 latek przed którym może być wielka przyszłość) Skończmy z laniem wody. O Kirmie nawet nie ma co pisać NIKT, nawet Valxcs nie mógł go sprzedać bo nie było chętnych. Dopiero Maaskant się zlitował i wziął do siebie.
Trzymajmy się faktów bo inaczej zaczniemy orbitować.