Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
63676
20.06.2013, 21:12
hunter
napisał(a):
Polecam obejrzeć wideo na TWSD z dzisiejszej konferencji. Nie powiedział tego Bednarz wprost, ale jak ktoś umie czytać między wierszami i potrafi interpretować wychwyci co jest grane...
Bednarz jest w klubie skończony w Twoich oczach, ale nie wiesz kto podjął decyzję o rozstaniu z "Kosą" i "Sobolem". Brawo
P.S. "Gratuluję" debiutu na forum
kto ? daj link
Sialalalala
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sialalalala
Znajdź inne posty napisane przez Sialalalala