Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63676
Stary 20.06.2013, 21:12
hunter napisał(a):Wyświetl post
Polecam obejrzeć wideo na TWSD z dzisiejszej konferencji. Nie powiedział tego Bednarz wprost, ale jak ktoś umie czytać między wierszami i potrafi interpretować wychwyci co jest grane...

Bednarz jest w klubie skończony w Twoich oczach, ale nie wiesz kto podjął decyzję o rozstaniu z "Kosą" i "Sobolem". Brawo

P.S. "Gratuluję" debiutu na forum
kto ? daj link
Odpowiedz cytując