|
To jeszcze niech prezes zabierze głos w sprawie Genkowa.
Jeśli podpisał umowę z Lewskim to czy jest wolnym zawodnikiem? A jeśli jest to czy Wisła zagwarantowała mu wypłatę należnych pieniędzy czy może osiągnięto porozumienie? A wiemy, że nie osiągnięto lecz kontrakt został zerwany przez Bułgara z winy klubu.
Jeśli Wisła się z tym nie zgadza czy będzie arbitraż? Czy bez wyroku mógł podpisać kontrakt? Czy może miał rację i pan prezes zapomniał nas poinformować, że sprawa jest przegrana?
|