Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63675
Stary 20.06.2013, 20:08
Arleton napisał(a):Wyświetl post
Bednarz jest w tym klubie skończony, nie wiem kto dał ciała z Sobolem i Kosą, ale rozstanie się z nimi to wielki błąd. Nie da się budować młodej drużyny przez przynajmniej kilku doświadczonych graczy, przykład musi iść z góry. Oszczędności ta.. śmieszne. Chłopaki grali by nawet za pół darmo jakby ktoś miał tylko jaja z nimi pogadać.
Polecam obejrzeć wideo na TWSD z dzisiejszej konferencji. Nie powiedział tego Bednarz wprost, ale jak ktoś umie czytać między wierszami i potrafi interpretować wychwyci co jest grane...

Bednarz jest w klubie skończony w Twoich oczach, ale nie wiesz kto podjął decyzję o rozstaniu z "Kosą" i "Sobolem". Brawo

P.S. "Gratuluję" debiutu na forum
Ostatnio edytowane przez hunter : 20.06.2013 o godz. 20:12.
Odpowiedz cytując