Arleton napisał(a):

|
Bednarz jest w tym klubie skończony, nie wiem kto dał ciała z Sobolem i Kosą, ale rozstanie się z nimi to wielki błąd. Nie da się budować młodej drużyny przez przynajmniej kilku doświadczonych graczy, przykład musi iść z góry. Oszczędności ta.. śmieszne. Chłopaki grali by nawet za pół darmo jakby ktoś miał tylko jaja z nimi pogadać.
|
Polecam obejrzeć wideo na TWSD z dzisiejszej konferencji. Nie powiedział tego Bednarz wprost, ale jak ktoś umie czytać między wierszami i potrafi interpretować wychwyci co jest grane...
Bednarz jest w klubie skończony w Twoich oczach, ale nie wiesz kto podjął decyzję o rozstaniu z "Kosą" i "Sobolem". Brawo
P.S. "Gratuluję" debiutu na forum
