Wyświetl pojedynczy post
Arleton
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63674
Stary 20.06.2013, 19:58
Bednarz jest w tym klubie skończony, nie wiem kto dał ciała z Sobolem i Kosą, ale rozstanie się z nimi to wielki błąd. Nie da się budować młodej drużyny przez przynajmniej kilku doświadczonych graczy, przykład musi iść z góry. Oszczędności ta.. śmieszne. Chłopaki grali by nawet za pół darmo jakby ktoś miał tylko jaja z nimi pogadać.
Odpowiedz cytując