|
Co tu dużo pisać - Radek jesteś legendą, dziś jak się żegnałeś w tak emocjonalny sposób z Wisłą, mnie też łzy napłynęły do oczu, bo kończy się jakaś epoka w Wiśle, epoka, której byłeś jednym z największych symboli, chociaż nigdy nie pchałeś się na pierwszy plan, zawsze wolałes pozostawać w cieniu. Daj nam Panie Boże jeszcze kiedyś takiego kapitana przez duże K.
Radek raczej nie bedzie się spełniał w mediach, także nie wyobrażam sobie, podkreślam nie wyobrażam sobie, żeby tak zasluzony zawodnik nie dostał oferty pracy w Wiśle.
I jeszcze jedno najważniejsze, co napisał element - chcesz podziękować Radkowi - PRZYJDŹ NA GÓRNIK !
RADEK SOBOLEWSKI !!
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
|