bartek89TS napisał(a):

Trzeba przyznać, że bardzo ciekawa opcja z tym udostępnieniem karnetu innej osobie.Wiadomo, że z różnych względów wielu ludzią może nie być dane przyjść na któryś mecz i karnet idzie na marne.Osobiśćie miałem tak dwa razy w tym sezonie..niestety nie zawsze się da wziąść wolne.Ogólnie to niźle, że u nich ruszyła sprzedaż a u Nas jeszcze cen nie znamy...
|
W Poznaniu umożliwi taką samą opcję, z tym, że tam będzie można nabyć karnet nawet na cały sezon.
Ciekawe co u nas wymyślą.