Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 20.06.2013, 16:54
nie ma chyba kibica Wisły, który nie czułby do Twojej osoby największy szacunek i wdzięczność oraz złość na klub, że podjął decyzję o "pożegnaniu piłkarskim" z Tobą.

Ty jesteś najlepszym przykładem, że dzisiejszy piłkarz może postępować wg "starych" reguł. Chciałbym przypomnieć słowa Henryka Reymana.

"...czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki..."

Nigdy nie dopuściłeś aby ludzie uznali Cię za niegodnych podania ręki. Przez te wszystkie lata w Wiśle byłeś nieskazitelną osobą.

Chciałbym, aby wszyscy młodzi piłkarze brali Ciebie za wzór piłkarza oraz człowieka.

DZIĘKI!

Chciałem jeszcze przypomnieć sytuację, jak po przegranych Derbach przyjechałeś do klubu, aby być z drużyną w tym trudnym dla niej momencie.
Odpowiedz cytując