Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8599
Stary 20.06.2013, 15:52
Myślałem, że w tym temacie będziemy pisać o naszym Kapitanie jak już zakończy karierę. Tymczasem tak łatwo rezygnujemy z wyjątkowego zawodnika. Szkoda. I to jest o wiele za małe słowo żeby oddać co o tym myślę.

Nie wiem ile kosztował jego kontrakt, ale jestem ciekaw czy za te pieniądze znajdziemy kogoś kto byłby gotów Sobola zastąpić?
c.d.n.
Odpowiedz cytując