|
Myślałem, że w tym temacie będziemy pisać o naszym Kapitanie jak już zakończy karierę. Tymczasem tak łatwo rezygnujemy z wyjątkowego zawodnika. Szkoda. I to jest o wiele za małe słowo żeby oddać co o tym myślę.
Nie wiem ile kosztował jego kontrakt, ale jestem ciekaw czy za te pieniądze znajdziemy kogoś kto byłby gotów Sobola zastąpić?
|