Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63666
Stary 20.06.2013, 14:15
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Temat Pawła Brożka możecie zakończyć bo Smuda sam powiedział że go nie chce.

Niestety jego w nowym sezonie nie zobaczymy w barwach Wisły

///

Wisła ponoć jest zainteresowana młodym 21 letnim napastnikiem z Wenezueli, obecnie grającym dla 2 ligowego FC Nantes (Francja)

Fernando Luis Aristeguieta de Luca

Wysoki 1,88m
Wyceniany na 1 mln € (transfermarkt)

11 krotny reprezentant Wenezuelii, na papierze wygląda bardzo dobrze
1. Nantes awansowało do Ligue 1.
2. Nantes chciało go wykupić.
3. Parę dni temu zawieszono im zakaz transferowy.
4. Wykupią go na dniach, o ile już tego nie zrobili.

Nie ma tematu.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 20.06.2013 o godz. 14:19.
Odpowiedz cytując