TymonPRO napisał(a):

Temat Pawła Brożka możecie zakończyć bo Smuda sam powiedział że go nie chce.
Niestety jego w nowym sezonie nie zobaczymy w barwach Wisły
///
Wisła ponoć jest zainteresowana młodym 21 letnim napastnikiem z Wenezueli, obecnie grającym dla 2 ligowego FC Nantes (Francja)
Fernando Luis Aristeguieta de Luca
Wysoki 1,88m
Wyceniany na 1 mln € (transfermarkt)
11 krotny reprezentant Wenezuelii, na papierze wygląda bardzo dobrze
|
1. Nantes awansowało do Ligue 1.
2. Nantes chciało go wykupić.
3. Parę dni temu zawieszono im zakaz transferowy.
4. Wykupią go na dniach, o ile już tego nie zrobili.
Nie ma tematu.