Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1575
Stary 20.06.2013, 11:24
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Arkas: Auto z klasą. Niewątpliwie wyróżnia się z tłumu niemieckich i japońskich samochodów. Wygląd jest kwestią gustu, ale mi się podoba. Wnętrze dość toporne, ale solidne i większości egzemplarzy solidnie wyposażone. O fotelach w Volvo można napisać elaborat, są świetne i ustępują wg mnie tylko tym z BMW w M pakiecie. Jeżeli oglądałeś już te samochody w internecie, to wiesz, że można kupić je za grosze, ale tych najtańszych nie polecam. Atutem auta jest to, że produkowane było w Szwecji, a nie w innych fabrykach Volvo. Przed zakupem należy sprawdzić czy auto jest bezwypadkowe, stan turbiny, rozrząd, węże. Liczyć się też trzeba ze sporym spalaniem.
Odnośnie spalania to jest fajna sztuka z gazem w sekwencji. Odnośnie wnętrza czy toporne, mi się podoba wis.la/jkzli. Fotele słyszałem że przednie, choć widzę że trzymając się auta które rzuciło mi się w oczy były chyba wymieniane albo obicie zmieniane wis.la/zhb20.

A odnośnie awaryjności? Bo to w sumie jest najważniejsze. Kręci mnie cabrio ale boję się tego dachu, że jak się zepsuje to naprawa może mnie zniszczyć. A.. auto rok 99'. No i minus że dach jest miękki.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując