Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23124
Stary 20.06.2013, 11:13
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Nie musisz się zgadzać ze mną i tyle. Propagandę to masz w wiesz gdzie. Temat pisu uważam, za zamknięty i nie będę już więcej pisał na ten temat bo to jest walka z wiatrakami. No chyba, że znowu coś wykombinują.

Nie mam dzioba bo nie jestem ptakiem (ani kaczką ani drozdem).

Kaczka ma dziób a radio ma ryja
Pewnie że nie muszę, ale nie w tym rzecz. Problem w tym, że wypisujesz bzdury jak naćpany nawet kiedy kolejni forumowicze konkretnymi przykładami pokazują, że z Twoimi teoriami zwyczajnie nie wolno się zgadzać. Zwłaszcza komuś kto uważa się za prawicowca patriotę.

A cóż to ostatnio wykombinowali że postanowiłeś się zamienić w Donkichota?

Ostatnim wersem postanowiłeś chyba potwierdzić swój obraz, który od kilku stron tego tematu stawał się co raz ostrzejszy. Smutne...
Hej Nasz TS !!