kamikaze napisał(a):

Nie musisz się zgadzać ze mną i tyle. Propagandę to masz w wiesz gdzie. Temat pisu uważam, za zamknięty i nie będę już więcej pisał na ten temat bo to jest walka z wiatrakami. No chyba, że znowu coś wykombinują.
Nie mam dzioba bo nie jestem ptakiem (ani kaczką ani drozdem).
Kaczka ma dziób a radio ma ryja
|
Pewnie że nie muszę, ale nie w tym rzecz. Problem w tym, że wypisujesz bzdury jak naćpany nawet kiedy kolejni forumowicze konkretnymi przykładami pokazują, że z Twoimi teoriami zwyczajnie nie wolno się zgadzać. Zwłaszcza komuś kto uważa się za prawicowca patriotę.
A cóż to ostatnio wykombinowali że postanowiłeś się zamienić w Donkichota?
Ostatnim wersem postanowiłeś chyba potwierdzić swój obraz, który od kilku stron tego tematu stawał się co raz ostrzejszy. Smutne...