Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63656
Stary 20.06.2013, 11:09
każdy rozsądnie myślący kibic Wisły Kraków w obecnej naszej sytuacji powinien ucieszyć się gdyby wrócił do nas Paweł Brożek.
Nie mamy na nic kasy: na wypłaty, transfery, itp. Jeśli jakimś cudem uda się namówić Pawła do podpisania kontraktu to byłoby wspaniale.

Oczywiście nie spodziewajmy się cudów, ale i tak będzie to lepszy zawodnik niż potencjalny "Kumta Kimte" z Burkina Faso, który za wolno spierdalał przed "handlarzem żywym towarem" i poprzez "Kapka Tours&Transfers" trafił do Polski.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 20.06.2013 o godz. 11:11.
Odpowiedz cytując