Wyświetl pojedynczy post
BoBaSbK
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63654
Stary 20.06.2013, 10:51
Balonik został nadmuchany przed LM ( kontrakty ,trenerzy , sztab - była zgoda zarządu i właściciela) Nikozja sprowadziła ich na ziemie . Teraz czyszczą co się da , kiedy wyjdą na zero może za rok , a może dłużej plan oszczędzamy trwa. Może po krytyce w prasie BC odkręci troszkę kasę... ale na pewno nie będzie takie szaleństwo w kontraktach. Pożyjemy zobaczymy.
TS WISŁA KRAKÓW !!
Odpowiedz cytując