|
Brożek ,jeśli tylko będzie chciał solidnie pracować jest w stanie nie tylko strzelić 10 bramek ,ale zostać najlepszym snajperem ligi. Jeśli natomiast myśli ,że przychodząc tu będzie spacerował po boisku wymachując rekami ,to lepiej niech nie przychodzi.
Kosa być może nie specjalnie chciał wysilać się na treningach i to dawało efekt w postaci 15 minut dobrej gry w meczu.
Zresztą wcześniej w Bełchatowie został przesunięty do rezerw.
Co do Sobolewskiego ,to najlepszy sezon zaliczył przed rezygnacją z gry w kadrze.
Póżniejszy okres , to już niestety tylko przebłyski formy . Dużo strat w środku boiska , niepotrzebne faule .
Dlatego ,szacunek i podziękowanie za dotychczasową grę ,ale pora odejść.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|