KacpiTSW napisał(a):

Sagan jest z 78 a brożek 84...więc jest pewna różnica wieku.
Moim zdaniem Brożek po dobrym okresie przygotowawczym jest w stanie zapewnić nam te 10 bramek w sezonie...
|
Brożek jest rocznik 83. Co do twojej tezy się zgadzam. Nie możemy wybrzydzać, jeśli chodzi o Pawła, bo nie wybieramy między nim, a jakimiś asami, tylko między nim albo no name'ami albo ...no właśnie, kim?