Ogryzek napisał(a):

To już wiemy czemu Nawałka nie przyszedł. Pewnie chciał aż normalny sztab trenerski w Wiśle a nie partyzantkę - ale okazało się to dla Cupiała za drogo i przyszedł człowiek orkiestra Franio co to wszystko sam zrobić potrafi, łącznie z remontem szatni 
Już się nie mogę doczekać efektów pracy Smudy. Na razie mamy Burdeńskiego po znajomości.
|
No szkoda, że szatnie miasto wybudowało. Tak to Smuda na pewno by coś po sobie zostawił, chociaż jest cień szans, że może boisko zrobi.
Chociaż chłopak przyszedł mówiąc pewnie "zrobię Ci to za pół ceny Boguś, nic się nie martw". No i nie będzie miejsca dla "psychiatry" w sztabie
