Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63640
Stary 20.06.2013, 00:14
Jak podaje UEFA.COM na testy do Wisły zostało zaproszonych czterech młodych afrykańskich graczy. Po rutynowych badaniach na obecność wirusów, jedna próbka dała wynik pozytywny +.
Zawodnik został poddany kwarantannie, trwają czynności w ustaleniu tożsamości nosiciela.

Poniżej przedstawiamy więc tylko trzech dopuszczonych zawodników.



Kibrom Tesfaab 21/12/95 Napastnik Erytrea




Mike Saofaiga Foai 12/01/91 Pomocnik Samoa



Emery Bayisenge 28/03/94 Defensywny pomocnik Ruanda
Ostatnio edytowane przez Dariook : 20.06.2013 o godz. 00:58.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując