KacpiTSW napisał(a): 
|
Na fb wyczytałem, że wg. hiszpańskich mediow Paweł Brożek lada moment powinien podpisać kontrakt z Wisła. Nie wiem ile w tym prawdy. Moim zdaniem to obecnie przy naszej sytuacji jedna z lepszych decyzji. Zobaczymy co to za murzyni testowani...noi i myślę, że i ten lewy obrońca z Sanotsu byłby dobrym wzmocnieniem.
|
Na jakim fb  chyba na Futbol news
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 19.06.2013 o godz. 22:37.
|