Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63635
Stary 19.06.2013, 22:33
KacpiTSW napisał(a):Wyświetl post
Na fb wyczytałem, że wg. hiszpańskich mediow Paweł Brożek lada moment powinien podpisać kontrakt z Wisła. Nie wiem ile w tym prawdy. Moim zdaniem to obecnie przy naszej sytuacji jedna z lepszych decyzji. Zobaczymy co to za murzyni testowani...noi i myślę, że i ten lewy obrońca z Sanotsu byłby dobrym wzmocnieniem.
Na jakim fb chyba na Futbol news
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 19.06.2013 o godz. 22:37.
Odpowiedz cytując