Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23119
Stary 19.06.2013, 21:29
Ogląda ktoś studio po filmie "Nasze matki, nasi ojcowie" ? Pierwszy raz w życiu muszę pochwalić redaktora Kraśkę, ładnie ciśnie Niemca
Ostatnio edytowane przez heoij : 19.06.2013 o godz. 21:37.