Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23113
Stary 19.06.2013, 20:30
1. Kara śmierci.

No tak, wolisz należeć do cywilizowanej "liberalnej" części świata. Na czerwono kraje, w których wykonuje się karę śmierci.



Co jest wg. Ciebie nieprawdziwego w stwierdzeniu "zabijanie pod przymusem"? Pewnie kara śmierci to takie dobrowolne samobójstwo, gdzie nie ma żadnego przymusu bezpośredniego, więzień sam prowadzi się na szafot, a wszyscy co nie chcą kary śmierci to totalne oszołomy?


2. Narkotyki.

Jeśli naprawdę jedynym problemem jaki widzisz w sprzeciwie przed liberalizacją dostępu do narkotyków jest czarna strefa i mafijny biznes to faktycznie wąsko na tą sprawę patrzysz. Przy okazji problemu z "dopalaczami" opisywałem przykłady osób, które nigdy nie sięgały po żadne używki, ale w zetknięciu się z "nowością", którą można było kupić prawie że w kiosku dochodziło do wielu niesympatycznych zdarzeń. Podobnie będzie wyglądała liberalizacja narkotyków miękkich jakiej chce guru narkomanów Palikot i "Ruch wolnych konopii", gdzie po narkotyki sięgną osoby, które nigdy nie pomyślałby o tym, żeby zakosztować takiej przyjemności. Otwarty rynek substancji szkodliwych dla zdrowia i życia nie ma nic wspólnego z liberalizmem. Niektóre substancje, a także produkty (np. broń, środki chemiczne, trucizny) nigdy nie powinny funkcjonować w wolnym obiegu.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 19.06.2013 o godz. 20:41.