Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2617
Stary 19.06.2013, 20:28
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
uczyl cie ktos czytania ze zrozumieniem gdzie ja napisalem o najebaniu sie ? od kiedy to zdrowy , 70-80 kg , dorosly chlop upija sie 2 browcami 2-3 lampkami wina wszedzie bym zniosl takie zaczepki ale nie w kraju ktory zaraz po Rosji jest najbardziej pijackim panstwem w Europie- jesli nie na swiecie ....dajcie spokoj - zakazanie wyp[icia doroslemu mezczyznie piwa po treningu to kpina ....ok - koniec tematu bo to masakra jakas jest
Chłopie a gdzie ja napisałem że dorosły facet upiją sie 2 browcami ? Dobraa, koniec tematu
Odpowiedz cytując