Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
2617
19.06.2013, 20:28
AntyMod
napisał(a):
uczyl cie ktos czytania ze zrozumieniem
gdzie ja napisalem o najebaniu sie
? od kiedy to zdrowy , 70-80 kg , dorosly chlop upija sie 2 browcami
2-3 lampkami wina
wszedzie bym zniosl takie zaczepki ale nie w kraju ktory zaraz po Rosji jest najbardziej pijackim panstwem w Europie- jesli nie na swiecie ....dajcie spokoj - zakazanie wyp[icia doroslemu mezczyznie piwa po treningu to kpina ....ok - koniec tematu bo to masakra jakas jest
Chłopie a gdzie ja napisałem że dorosły facet upiją sie 2 browcami ? Dobraa, koniec tematu
Marcin_fan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcin_fan
Znajdź inne posty napisane przez Marcin_fan