Smyrgu napisał(a):

|
moze sobie facet oszczedzil nerwow....przyszly seson bedzie naprawde bardzo ciezki dla Wisly Kraków...a jemu zostalo 1 gora 2 sezony wiec po co ? dla kasy ?
|
Ależ ja go nie po potępiam

Sam nie wiem czy w jego wieku chciałbym jeszcze raz się męczyć ze Smudą. Zresztą nie wiadmo, ile by mu zaproponowali - jak tyle ile Kosowskiemu (2 tys), to może rzeczywiście lepiej powiesić buty na kołku.
Poza tym, to tylko hipoteza