Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8585
Stary 19.06.2013, 20:26
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
moze sobie facet oszczedzil nerwow....przyszly seson bedzie naprawde bardzo ciezki dla Wisly Kraków...a jemu zostalo 1 gora 2 sezony wiec po co ? dla kasy ?
Ależ ja go nie po potępiam Sam nie wiem czy w jego wieku chciałbym jeszcze raz się męczyć ze Smudą. Zresztą nie wiadmo, ile by mu zaproponowali - jak tyle ile Kosowskiemu (2 tys), to może rzeczywiście lepiej powiesić buty na kołku.

Poza tym, to tylko hipoteza
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując