Czy z dzisiejszego artykułu na Weszlo
http://www.weszlo.com/news/15325-Leg...i_na_zdjeciach nie wynika mędzy wierszami, że to Sobol dał sobie siana z podpisywaniem nowego kontraktu, a nie Wisła z niego zrezygnowała? To by do niego pasowało (vide rezygnacja z gry w kadrze).
Może mu się nie spodobała nowa wizja ze Smudą u steru i stwierdził, że czas ze sceny zejść?