tomasz_19 napisał(a):

na dzień dzisiejszy wygląda to tak:
Miśkiewicz
Jovanovic - Głowacki - Chavez - Bunoza
Sarki - Wilk - Uryga Małecki
Chrapek (jak zostanie)
Boguski
rezerwowi: Bieszczad, Stolarski - Czekaj (jak zostanie), Burliga Garguła, Buras, Szewczyk, Kamiński
Widać gołym okiem, że największym naszym problemem będzie zdobywanie bramek, na gwałt potrzebujemy 2 napastników jednego bardzo skutecznego drugiego, młodego do ogrywania, poza tym od 2 sezonów nie możemy znaleźć przyzwoitego lewego obrońcę, który nie tylko dobrze broni ale i atakuje, nie pogardziłbym także jakimś kreatywnym środkowym pomocnikiem, który potrafi swoimi podaniami otwierać drogę do bramki..
także potrzebujemy 4 zawodników:
- 2 napastników
- 1 lewego obrońcę
- środkowego ofensywnego pomocnika
i powinno wystarczyć na walkę o pozycję 3-5
|
Wreszcie jakis glos rozsadku.... Niech przyjdzie Brozio (co jest juz bardzo bliskie), mam cichca nadzieje ze jednak Pietia tez wroci - calkiem niezly sezon mial w tej Lechii, a bynajmniej Bunoze czapka nakrywa..
A noz Boguski sobie przypomni jak sie z Broziem gralo...
Wtedy
Miskiewicz - Jovanovic, Glowa, Chavez, Pietia - Sarki, Wilk, Chrapek, Maly - Boguski - Brozio
Z takim skladem naprawde powaznie mozna myslec o pucharach... Beda 2 kwestie - czy Smuda ich jakos przygotuje i kontuzje, bo fakt, straszyc czym nie mamy z lawki.. ale na 3-4 transfery jest zielone swiatlo..