Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1157
Stary 19.06.2013, 18:59
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy tak pisali po wywaleniu Kosy vol. 2 . "Po co nam on, mamy reprezentanta polski Łobodzińskiego". W Sumie na miejscu Kamila i Radka to bym się cieszył, że nie będą musieli na stare lata zapierd.. u takiego "trenera" Degradacja sportowa i mentalna.
A może Smudas bał się że go starszyzna potraktuje jak Petrescu? Sprzedadzą bez mydła?
Odpowiedz cytując