Lysy napisał(a):

Niektórzy tak pisali po wywaleniu Kosy vol. 2 . "Po co nam on, mamy reprezentanta polski Łobodzińskiego". W Sumie na miejscu Kamila i Radka to bym się cieszył, że nie będą musieli na stare lata zapierd.. u takiego "trenera" Degradacja sportowa i mentalna.
|
A może Smudas bał się że go starszyzna potraktuje jak Petrescu? Sprzedadzą bez mydła?