Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1156
Stary 19.06.2013, 18:41
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
A ja za to jestem pewien że wy...ienie Kosowskiego i Sobolewskiego wyjdzie nam na dobre.
Niektórzy tak pisali po wywaleniu Kosy vol. 2 . "Po co nam on, mamy reprezentanta polski Łobodzińskiego". W Sumie na miejscu Kamila i Radka to bym się cieszył, że nie będą musieli na stare lata zapierd.. u takiego "trenera" Degradacja sportowa i mentalna.
Odpowiedz cytując