BiałaGwiazda napisał(a):

|
A ja za to jestem pewien że wy...ienie Kosowskiego i Sobolewskiego wyjdzie nam na dobre.
|
Niektórzy tak pisali po wywaleniu Kosy vol. 2 . "Po co nam on, mamy reprezentanta polski Łobodzińskiego". W Sumie na miejscu Kamila i Radka to bym się cieszył, że nie będą musieli na stare lata zapierd.. u takiego "trenera"

Degradacja sportowa i mentalna.