Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2615
Stary 19.06.2013, 18:30
Znam kilku piłkarzy którzy nie tkną nawet piwa. Zasady to zasady, ale do takiego podejścia trzeba być ambitnym. Nie wiem jakie są relacje Chrapka z procentami, ale ambicją to się raczej na boisku nie wykazuje.

W przeciwieństwie do naszego kapitana, którego potraktowano w żenujący sposób. Sobol ma swoje lata ale nawet w ostatnich spotkaniach był wyróżniającym się zawodnikiem. Ambicję ma wypisaną na twarzy i nawet gdyby wchodził na boisko na ostatnich 15 min. to mogło to dobrze wpływać na drużynę. Sorry za dygresję i że akurat w tym temacie, ale stopień mojego rozżalenia sięgnął zenitu. Są piłkarze i Piłkarze.
c.d.n.
Odpowiedz cytując