KrzychooR napisał(a):

|
Pareiko powiedział że ugadali się że jak dostanie zaległą wypłatę to szybciej rozwiążą kontrakt. Dawno już to zrobili więc chyba kase przelali?
|
Klub juz wydał oswiadczenie w tej sprawie
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...dczenie_14330/