Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8582
Stary 19.06.2013, 18:20
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
Pareiko powiedział że ugadali się że jak dostanie zaległą wypłatę to szybciej rozwiążą kontrakt. Dawno już to zrobili więc chyba kase przelali?
Klub juz wydał oswiadczenie w tej sprawie
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...dczenie_14330/
Odpowiedz cytując