|
Jak go zakontraktowali to powiedziałem sobie: spokojnie zobaczymy jak jego zespół będzie grał, ale po jego ostatnich ruchach, czyli wy.......eniu Kosowskiego i Sobolewskiego, sprowadzeniu podawacza piłek z IV ligi niemieckiej jestem święcie przekonany, że ten debil spuści nas do I ligi jak nie w tym to w następnym sezonie.
|