rynek afrykański jest tak penetrowany przez francuzów i belgów że wyciągnąć stamtąd dobrego murzyna graniczy z cudem, jak tam 15 latkowie trafiają już do juniorów zespołów z zachodu, a my chcemy dobrego młodego czarnego

jak Bednarz zaskoczy transferem z I czy II ligi afrykańskiej to nawet fajnie, bo to lepsze niż IV niemiecka
