|
Jak zwykle Holendrzy winni i Basałaj. Tylko jak przychodzili Jaliens, Melikson, Iliev, Genkov, Pareiko, Jovanović ,Biton to się jakoś wszystkim gęby cieszyły bo się naczytali tekstów w stylu "król ligi serbskiej w Wiśle" "snajper z Bułgarii w Wiśle" "reprezentant Holandii w Wiśle". Jakoś zapomina się o tym ,że Maaskant wygrał MP. Zapomina się o tym ,że mecze remisowe z Liege na wiosnę 2012 roku to też była zasługa Holendrów. Skąd problemy finansowe Wisły i brak płynności ? Odpowiedź prosta! Za stare grzech wcześniej czy później się płaci! Ile Wisła straciła pieniędzy finalnie na interesach Zdzicha z Adamem?
|