Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2606
Stary 19.06.2013, 15:18
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Mnie się raczej obiło o uszy, że to Chrapek i Burliga są takimi smakoszami. Co do Małeckiego, to myślę, że Smuda ręki na niego nie podniesie - w obawie o reakcję kibiców, którym już wystarczająco sam działa na nerwy. Sprawa z Sobolem jeszcze podgrzała atmosferę, więc teraz Franz i Mały to pewnie teraz są "przyjacioły".
O Burlidze to jest tajemnica poliszynela, był nawalony na gali ekstraklasy.
Co do Chrapka - też krążą takie pogłoski, że chłopak źle się prowadzi.

Co by o Smudzie powiedzieć, to akurat tu ma rację. Obaj jak chcą cokolwiek pokazać, to muszą zacząć profesjonalnie poschodzić do obowiązków. Na razie są popychadłami w naszej buraczanej ekstraklasie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując