Dobry scouting to podstawa i jak kiedyś pisałem, jak nie stać nas na szkolenie to chociaż poszukajmy w niższych ligach tak jak Legia znalazła Rybusa piłkarzy którzy skończyli 18 lat i nikt nam ich nie ukradnie jako nieletnich (czego panicznie boi się Cupiał)
A co do Szachtara - jacy piłkarze do nich przychodzą i za jakie kwoty

My jesteśmy w innej sytuacji, nie płacimy powyżej 10 mln euro za piłkarzy jak Szachtar za wschodzące gwiazdy z Brazylii. Dla nas produkcja od czasu do czasu + wyszukanie w niższych ligach piłkarzy klasy Jędrzejczyka, Błaszczykowskiego ma sens.